Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Tirane
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisit në Tiranë

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisit në TiranëMaral Gel - xhel për zgjerimin e penisit në TiranëMaral Gel - xhel për zgjerimin e penisit në Tiranë
 • Numri i artikullit: LSYX-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Tiranë: 1-2 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Acid sukinik;
 • Rrënja Maral.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC Farmacia Vostok;
 • Indikacionet për përdorim: Për rritje;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 50 ml.

Ku mund të blini tani Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisit në Tiranë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Maral Gel mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisit tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera