Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cistat - kapsula nga cistiti në Shqipëri

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
https://pharmacyshop.space/uploads/1255_0.jpg
Cistat - kapsula nga cistiti në Shqipëri
 • Numri i artikullit: A2DK-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrush pa fara;
 • Ekstrakt i farës së rrushit të kuq;
 • Ekstrakti i frutave të trëndafilit.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC MADEZ;
 • Indikacionet për përdorim: nga cistiti;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Cistat - kapsula nga cistiti në Shqipëri me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cistat mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cistat - kapsula nga cistiti tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera