Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Fier
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cistat - kapsula nga cistiti në Fier

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cistat - kapsula nga cistiti në Fier
 • Numri i artikullit: A2DK-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Fier: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrush pa fara;
 • Ekstrakt i farës së rrushit të kuq;
 • Ekstrakti i frutave të trëndafilit.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC MADEZ;
 • Indikacionet për përdorim: Nga cistiti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Cistat - kapsula nga cistiti në Fier me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cistat mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cistat - kapsula nga cistiti tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • UpSize
  UpSize
  krem për zgjerimin e gjoksit
  9600 ALL 4800 ALL