Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Fier
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit në Fier

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit në Fier
 • Numri i artikullit: WX1N-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Fier: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Pueraria mirifica;
 • Deoksimeroestrol;
 • Vaj thelbësor i lules së trëndafilit;
 • Ekstrakt Rhizome i asphodeloid anemarrhena;
 • Vaji i makadamisë;
 • Gjalpë Shea;
 • Vitamina E;
 • Vaj jojoba.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për rritje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 75 ml.

Ku mund të blini tani UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit në Fier me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani UpSize mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cistat
  Cistat
  kapsula nga cistiti
  9500 ALL 4750 ALL