Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Amarok - produkt i trajtimit të potencës në Lezhë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Amarok - produkt i trajtimit të potencës në Lezhë
 • Numri i artikullit: 7MHZ-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Tribulus terrestris;
 • Peruan Maca;
 • Catuaba;
 • Damiana;
 • Ashwagandha.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për potencë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Ku mund të blini tani Amarok - produkt i trajtimit të potencës në Lezhë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Amarok mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Amarok - produkt i trajtimit të potencës tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Prostamid
  Prostamid
  ilaç për prostatitin
  9600 ALL 4800 ALL
 • EffectEro
  EffectEro
  kapsula për të rritur potencën
  9000 ALL 4500 ALL
 • ReAction
  ReAction
  kapsula për potencë
  9000 ALL 4500 ALL