Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Gramsci
 • Numri i artikullit: KTPP-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Blerje vaji mente;
 • Ekstrakt Acmella;
 • Vaj gjethesh Ylang Ylang;
 • Ekstrakt aloe barbadensis.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për potencë;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 kompjuter.

Ku mund të blini tani BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani BigLover mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! BigLover - xhel për zgjerimin e penisit tani me 50% zbritje ne cmim: 4500 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Prostamid
  Prostamid
  ilaç për prostatitin
  9600 ALL 4800 ALL
 • EffectEro
  EffectEro
  kapsula për të rritur potencën
  9000 ALL 4500 ALL
 • ReAction
  ReAction
  kapsula për potencë
  9000 ALL 4500 ALL