Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Vlorë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

TestoY Gel - mjet për zgjerimin e penisit në Vlorë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
TestoY Gel - mjet për zgjerimin e penisit në VlorëTestoY Gel - mjet për zgjerimin e penisit në Vlorë
 • Numri i artikullit: VIP1-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Uji;
 • Glicerina;
 • Ekstrakti i gjetheve të aloe barbadensis;
 • Acidi hidroksamik kapril;
 • Kaprilat gliceril;
 • Ekstrakt i frutave të piperit;
 • Çamçakëz xanthan;
 • Vaj lulesh Calendula officinalis;
 • Vaj i sherebelës officinalis;
 • Fenoksietanol;
 • Etilheksilglicerinë;
 • Pluhur me rrënjë xhensen Panax.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për potencë;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Shishe.

Ku mund të blini tani TestoY Gel - mjet për zgjerimin e penisit në Vlorë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani TestoY Gel mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! TestoY Gel - mjet për zgjerimin e penisit tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Prostamid
  Prostamid
  ilaç për prostatitin
  9600 ALL 4800 ALL
 • EffectEro
  EffectEro
  kapsula për të rritur potencën
  9000 ALL 4500 ALL
 • ReAction
  ReAction
  kapsula për potencë
  9000 ALL 4500 ALL