Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ImunProst - ilaç për prostatitin kronik në Shqipëri

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
ImunProst - ilaç për prostatitin kronik në Shqipëri
 • Numri i artikullit: CYFI-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9800 ALL4900 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vaj fara kungulli;
 • Zinku;
 • Hithra;
 • Likopen.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 copë.

Ku mund të blini tani ImunProst - ilaç për prostatitin kronik në Shqipëri me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani ImunProst mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! ImunProst - ilaç për prostatitin kronik tani me 50% zbritje ne cmim: 4900 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju