Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ProDrops - ilaç për prostatitin në Shkodër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
ProDrops - ilaç për prostatitin në Shkodër
 • Numri i artikullit: 5RAB-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Flavonoide;
 • Vajra esenciale;
 • Taninë;
 • Acidet organike;
 • Materiale për rrezitje.

Informacioni

 • Prodhuesi: SH.PK Ternopharm;
 • Indikacionet për përdorim: Nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: Pika;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Paketimi: Shishe.

Ku mund të blini tani ProDrops - ilaç për prostatitin në Shkodër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani ProDrops mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! ProDrops - ilaç për prostatitin tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju