Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ProstaGenius - kapsula për prostatit në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
ProstaGenius - kapsula për prostatit në Gramsci
 • Numri i artikullit: 4KEY-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9800 ALL4900 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani ProstaGenius - kapsula për prostatit në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani ProstaGenius mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! ProstaGenius - kapsula për prostatit tani me 50% zbritje ne cmim: 4900 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • ImunProst
  ImunProst
  ilaç për prostatitin kronik
  9800 ALL 4900 ALL
 • ProDrops
  ProDrops
  ilaç për prostatitin
  9600 ALL 4800 ALL