Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ProstaGenius - kapsula për prostatit në Shkodër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
ProstaGenius - kapsula për prostatit në Shkodër
 • Numri i artikullit: 4KEY-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9800 ALL4900 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani ProstaGenius - kapsula për prostatit në Shkodër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani ProstaGenius mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! ProstaGenius - kapsula për prostatit tani me 50% zbritje ne cmim: 4900 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • ImunProst
  ImunProst
  ilaç për prostatitin kronik
  9800 ALL 4900 ALL
 • ProDrops
  ProDrops
  ilaç për prostatitin
  9600 ALL 4800 ALL