Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Fier
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Dermal - xhel nga psoriaza në Fier

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Dermal - xhel nga psoriaza në Fier
 • Numri i artikullit: ATPA-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Fier: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vaj peme çaji;
 • Fara liri;
 • Aloe;
 • Ekstrakt rrënjë rodhe;
 • Vaj buckthorn.

Informacioni

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga psoriaza;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 230 ml.

Ku mund të blini tani Dermal - xhel nga psoriaza në Fier me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Dermal mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Dermal - xhel nga psoriaza tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera