Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Fier
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Beauty Slim caps - kapsula për dobësim në Fier

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Beauty Slim caps - kapsula për dobësim në Fier
 • Numri i artikullit: MSFC-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Fier: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Pluhur i rrënjës së glukomananit;
 • Kolina bitartrate;
 • Garcinia cambogia;
 • 60% acid hidroksicitrik;
 • Citrat kaliumi;
 • Pluhur i rrënjës së shafranit të Indisë;
 • Kafe jeshile;
 • Citrat zinku;
 • Ekstrakt i thatë i frutave acai;
 • Vitamina B12;
 • Piperina nga piper i zi;
 • Vitamina B6;
 • Pikolinati i kromit.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Beauty Slim caps - kapsula për dobësim në Fier me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Beauty Slim caps mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Beauty Slim caps - kapsula për dobësim tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju