Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Shqipëri

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
https://pharmacyshop.space/uploads/1319_0.jpg
Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Shqipëri
 • Numri i artikullit: SCK7-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt murrizi;
 • Ekstrakt i hidhur portokalli;
 • Garcinia;
 • Ekstrakt Goji Berry;
 • Ekstrakt i hidhur i pjeprit;
 • Ekstrakti i luleve Coleus.

Informacioni

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 60 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Bitter Melon Slim - ilaç për peshën në Shqipëri me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Bitter Melon Slim mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Bitter Melon Slim - ilaç për peshën tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju