Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Kuçova
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Choco Lite - çokollatë dobësuese në Kuçov

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Choco Lite - çokollatë dobësuese në KuçovChoco Lite - çokollatë dobësuese në KuçovChoco Lite - çokollatë dobësuese në Kuçov
 • Numri i artikullit: WE8Y-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit te Kuçova: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kakao pluhur;
 • Ekstrakt Spirulina;
 • Krunde tërshëre;
 • Proteina e bizeleve;
 • Proteina e orizit.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 150 g.

Ku mund të blini tani Choco Lite - çokollatë dobësuese në Kuçov me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Choco Lite mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Choco Lite - çokollatë dobësuese tani me 50% zbritje ne cmim: 4490 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju