Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Diet Lite - koktej dobësimi në Shkodër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Diet Lite - koktej dobësimi në ShkodërDiet Lite - koktej dobësimi në Shkodër
 • Numri i artikullit: 3RXP-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Proteina e bizeles;
 • Kakao pluhur;
 • Proteina organike;
 • Oriz kaf;
 • Aromatizues (çokollatë);
 • ModCardTM (karbohidrate të përziera;
 • Krundet e tërshërës;
 • Quinoa organike;
 • Amarant organik;
 • Hikërror organik;
 • Ekstrakt i thatë i spirulinës;
 • Ëmbëlsuesit (glikozidet sukralozë dhe steviol);
 • Klorid sodium.

Informacioni

 • Prodhuesi: Neturelle;
 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Koktej për përzierje;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 12 g;
 • Shuma në një paketë: 10 copë;
 • Paketimi: Kuti kartoni.

Ku mund të blini tani Diet Lite - koktej dobësimi në Shkodër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Diet Lite mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Diet Lite - koktej dobësimi tani me 50% zbritje ne cmim: 4500 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju