Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Fortunella - kapsula hollimi në Gramsci

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Fortunella - kapsula hollimi në Gramsci
 • Numri i artikullit: 8YU5-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 12000 ALL6000 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt kafeje jeshile;
 • Ekstrakt Guarana;
 • L-karnitin;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Pajisjet

 • Kapsula;
 • Udhëzimet.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: I hollë poshtë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Një lloj: I hollë poshtë;
 • Paketimi: Banka.

Ku mund të blini tani Fortunella - kapsula hollimi në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Fortunella mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Fortunella - kapsula hollimi tani me 50% zbritje ne cmim: 6000 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju