Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Pogradeci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Fortunella - kapsula hollimi në Pogradec

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Fortunella - kapsula hollimi në Pogradec
 • Numri i artikullit: 8YU5-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 12000 ALL6000 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Pogradec: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt kafeje jeshile;
 • Ekstrakt Guarana;
 • L-karnitin;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Pajisjet

 • Kapsula;
 • Udhëzimet.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: I hollë poshtë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Një lloj: I hollë poshtë;
 • Paketimi: Banka.

Ku mund të blini tani Fortunella - kapsula hollimi në Pogradec me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Fortunella mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Fortunella - kapsula hollimi tani me 50% zbritje ne cmim: 6000 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju