Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Lushnya
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

GoSlim - Çaj hollimi në Lushnya

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
GoSlim - Çaj hollimi në Lushnya
 • Numri i artikullit: Z5DE-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Lushnya: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kim dhe Kamilica;
 • Komorac;
 • Kora Krusine i plod Smerke;
 • Sladiç Unë rendis Sene.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 1 kompjuter.

Ku mund të blini tani GoSlim - Çaj hollimi në Lushnya me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani GoSlim mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! GoSlim - Çaj hollimi tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju