Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gjirokastra
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Keto Light+ - ilaç për peshën në Gjirokastër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Keto Light+ - ilaç për peshën në Gjirokastër
 • Numri i artikullit: T6H1-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gjirokastër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakti i petalit të luleve Hibiscus;
 • Ekstrakt rrënjë xhenxhefili;
 • Ekstrakt gjethe artichoke;
 • Ekstrakt frutash ananasi.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC NordFarm;
 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 250 g;
 • Paketimi: Banka.

Ku mund të blini tani Keto Light+ - ilaç për peshën në Gjirokastër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Keto Light+ mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Keto Light+ - ilaç për peshën tani me 50% zbritje ne cmim: 4500 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju