Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Elbasan
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Elbasan

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Elbasan
 • Numri i artikullit: 2I8V-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vitamina E;
 • Ekstrakti i xhensenit;
 • Koenzima Q10;
 • L-karnitinë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 15 copë + 15 copë;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Elbasan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Quick Fit caps mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Quick Fit caps - kapsula për dobësim tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju