Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Gramsci
 • Numri i artikullit: 2I8V-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vitamina E;
 • Ekstrakti i xhensenit;
 • Koenzima Q10;
 • L-karnitinë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 15 copë + 15 copë;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Quick Fit caps - kapsula për dobësim në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Quick Fit caps mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Quick Fit caps - kapsula për dobësim tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju