Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Peshkopiya
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Slimfit - agjent për kontrollin e peshës në Peshkopi

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Slimfit - agjent për kontrollin e peshës në Peshkopi
 • Numri i artikullit: WPE8-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9000 ALL4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Peshkopi: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i thatë i portokallit;
 • Ekstrakt i thatë i garcinia cambogia;
 • Ekstrakt i thatë i kafesë jeshile;
 • Ekstrakt i thatë i frutave të limonit;
 • Eksipientë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Kavanoz plastik.

Ku mund të blini tani Slimfit - agjent për kontrollin e peshës në Peshkopi me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Slimfit mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Slimfit - agjent për kontrollin e peshës tani me 50% zbritje ne cmim: 4500 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju