Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varcolex - xhel nga venat me variçe në Shqipëri

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
https://pharmacyshop.space/uploads/1242_0.jpg
Varcolex - xhel nga venat me variçe në Shqipëri
 • Numri i artikullit: 0R7K-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt fukus;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt majdanozi;
 • Ekstrakt i lëvores së shelgut të bardhë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Ozoni LLC;
 • Indikacionet për përdorim: nga venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Varcolex - xhel nga venat me variçe në Shqipëri me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Varcolex mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Varcolex - xhel nga venat me variçe tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Varcosin
  Varcosin
  xhel nga venat me variçe
  9600 ALL 4800 ALL