Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gjirokastra
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Gjirokastër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Gjirokastër
 • Numri i artikullit: 7GPN-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9900 ALL4950 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gjirokastër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Vitaminat C dhe E;
 • Acid hialuronik;
 • Fibra e grurit;
 • Ekstrakt peruan Maca.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga menopauza;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Ku mund të blini tani Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës në Gjirokastër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Menomin Forte mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës tani me 50% zbritje ne cmim: 4950 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera